OZNÁMENÍ O UKONČENÍ ČINNOSTI

poskytování služeb elektronických komunikací

Vážení zákazníci,
rádi bychom vám touto cestou oznámili, že společnost KKNET ISP, s.r.o., ukončila svoji činnost maloobchodního prodeje internetových služeb ke dni 16.11.2016, kdy prodala veškerou síťovou infrastrukturu a hardware nově vzniklým společnostem původních majitelů.

Aktivity i personální obsazení (zaměstnanci) bývalé společnosti KKNET ISP, s.r.o., tak byly v roce 2016 zcela rozděleny do tří nově založených společností původních majitelů:

INERCOM, s.r.o., majitel: Libor Kotouček, zakladatel sítě KKNET, působiště: Ústecký kraj

DATAIN, s.r.o., majitel: Miloš Šifalda, Libor Kotouček, působiště: Středočeský kraj, Praha

ZK INVESTMENT GROUP, s.r.o., majitel: Zdeněk Kuchař, působiště: Ústecký kraj

Společnost KKNET ISP, s.r.o., již nevlastní žádné kabelové rozvody ani technologie k poskytování internetových služeb.

Společnost INERCOM nyní zajišťuje provoz původní optické sítě KKNET na sídlištích bloků 5xx, 6xx a 7xx v Mostě a v současné chvíli pronajímá společnosti ZK INVESTMENT GROUP vlastní řešení pro správu zákazníků, účtování služeb a správu sítě.

Na základě prodeje sítě KKNET a dohody všech jednatelů nebude společnost KKNET ISP, s.r.o., již uzavírat žádné smlouvy o poskytování služeb elektronických komunikací na maloobchodní úrovni.
Původní zákaznické účty jsou spravovány beze změny novými společnostmi v závislosti na adrese místa odběru a bude jim nabídnuto uzavření nové smlouvy za stávajících či lepších podmínek.
Nové smlouvy budou uzavírány již s nově vzniklými společnostmi INERCOM, DATAIN a ZKIG.

INERCOM, s.r.o.
majitel: Libor Kotouček
www.inercom.cz
tel. 777 705 990
DATAIN, s.r.o.
majitel: Miloš Šifalda
majitel: Libor Kotouček
www.datain.cz
tel. 777 705 986
ZK INVESTMENT GROUP, s.r.o.
majitel: Zdeněk Kuchař
www.zkig.cz
tel. 777 705 989
Informační linka KKNET: tel. 476 000 360

o nás

Základy společnosti KKNET ISP, s.r.o., sahají do roku 2001. V té době se začala pomalu zvyšovat poptávka po rychlém a levném internetu nejen pro firmy a organizace, ale také pro běžné domácnosti.

Jako jedni z prvních jsme začali budovat vlastní datovou infrastrukturu na sídlištích v Mostě a okolí a následně jsme tak mohli nabídnout internetové připojení široké veřejnosti za nejnižší cenu v regionu při zachování vysoké kvality připojení.

Většina zisků společnosti byla investována do rozšiřování sítě a díky tomu jsme se tak během několika let stali silným konkurenčním hráčem na telekomunikačním trhu.

V současné době naši síť tvoří několik stovek přístupových bodů Wi-Fi a desítky kilometrů optických vláken, které tvoří páteř sítě KK-NET. Síť pokrývá řadu měst a obcí Ústeckého kraje a severní části Prahy a zde nabízíme tyto služby:

Společnost KKNET ISP, s.r.o., je ryze česká domácí firma bez účasti třetích subjektů a s transparentní minulostí jednatelů firmy i všech jejích zaměstnanců.
Investice a růst firmy jsou zajišťovány výhradně ze zisků firmy bez cizích investic či dotací jiných subjektů!

Kontakt

Napište nám

Nebojte se a napište nám, zodpovíme vše, co budeme vědět.

Do 24 hodin vás budeme kontaktovat zpět na váš uvedený kontakt.

  • Nemusíte vyplnit vše, ale pokud od nás čekáte odpověď, nezapomeňte uvést váš kontakt (telefon či e-mail).
NAHORU